Producenci
Lampa wisząca nowoczesna IDEA 4 WHITE
Opis
IDEA kinkiet to minimalistyczne i uniwersalne rozwiązanie. Jego zgrabna i prosta forma doskonale komponuje się w salonie, na klatce schodowej lub korytarzu. Stanowi piękny element dekoracyjny, dodając uroku i charakteru. Dostępny w wersji czarnej lub białej, to polski produkt o doskonałej jakości wykonania.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 96 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |