Producenci
Kinkiet metalowy IDEA K1 WHITE
Opis
IDEA kinkiet to minimalistyczne i uniwersalne rozwiązanie. Jego zgrabna i prosta forma doskonale komponuje się w salonie, na klatce schodowej lub korytarzu. Stanowi piękny element dekoracyjny, dodając uroku i charakteru. Dostępny w wersji czarnej lub białej, to polski produkt o doskonałej jakości wykonania.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |