Producenci
Lampa wisząca nowoczesna IDEA 4 BLACK
Opis
Idea to nowoczesna lampa sufitowa o oryginalnej formie. Jej geometryczne koła przyciągają uwagę, a złote elementy dodają lampie blasku i elegancji. Doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Ta lampa ożywia przestrzeń i nadaje jej charakteru. Jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję i pięknie doświetla pomieszczenie. Dostępna w wersji czarnej lub białej, to polski produkt gwarantujący doskonałą jakość wykonania.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 96 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (po modyfikacji) |