Producenci
Kinkiet metalowy IDEA K1 BLACK
Opis
Idea to nowoczesna lampa sufitowa o oryginalnej formie. Jej geometryczne koła przyciągają uwagę, a złote elementy dodają lampie blasku i elegancji. Doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Ta lampa ożywia przestrzeń i nadaje jej charakteru. Jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję i pięknie doświetla pomieszczenie. Dostępna w wersji czarnej lub białej, to polski produkt gwarantujący doskonałą jakość wykonania.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |