Producenci
Lampa wisząca SELTER 1 WHITE
Opis
SELTER to ultranowoczesna lampa sufitowa, charakteryzująca się długimi metalowymi sopelkami i smukłą, zgrabną konstrukcją. Całość prezentuje się lekko i niezwykle oryginalnie. Seria Selter stanowi doskonały wybór dla osób poszukujących niestandardowych rozwiązań oraz modnego, wyrazistego stylu. Produkt jest polskiego pochodzenia, o najwyższej jakości wykonania. Dostępny w wersji białej lub czarnej, a także wariantach z 1, 3, 4, 6 lub 9 źródeł światła.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 120 cm max |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | G9 |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 8W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |