Producenci
Lampa wisząca SELTER 1 GOLD
Opis
Seria lamp wiszących Selter to połączenie stylu glamour i nowoczesnego designu. Złote tuby, które tworzą strukturę lampy, nadają jej wyjątkowego blasku i elegancji. Te lśniące elementy sprawiają, że lampa staje się nie tylko źródłem światła, ale także luksusowym akcentem w każdym pomieszczeniu. Seria Selter to doskonały wybór dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza wyrafinowany urok i subtelny glam.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Szerokość | 3 cm |
| Wysokość | 130 cm max |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | G9 |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 8W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |