Producenci
Lampa sufitowa VENE 4 BLACK/GOLD
Opis
Lampa sufitowa VENE zachwyca lekkością i subtelnością. Idealnie wpasuje się w gusta klientów, ceniących sobie wyjątkowe materiały i oryginalny design w stylu etno. Wyjątkowe bażury w kształcie liści dodają lampie niezwykłej delikatności. Lampa sufitowa VENE doskonale ociepli wnętrze Twojego domu, tworząc przytulną atmosferę. Najlepiej prezentuje się w salonie lub sypialni i z pewnością przykuje uwagę wszystkich gości. Otwarte abażury doskonale oświetlą pomieszczenie, tworząc niepowtarzalny klimat. Wykonana z najwyższej jakości materiałów. Produkt w 100% polski. Dostępna w wersji na 2, 4 lub 6 źródeł światła. Abażury czarno-złote, biało-złote lub rattanowe.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Tkanina, metal |
| Kolor dominujący | Czarny, Złoty |
| Szerokość | 102 cm |
| Wysokość | 51 cm |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Abażur |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |