Producenci
Lampa podłogowa VENE LP2 BLACK/GOLD
Opis
Lampa podłogowa VENE zachwyca lekkością i subtelnością. Idealnie wpasuje się w gusta klientów, ceniących sobie wyjątkowe materiały i oryginalny design w stylu etno. Wyjątkowe abażury w kształcie liści dodają lampie niezwykłej delikatności. Będzie doskonałym elementem dekoracyjnym, tworząc w pomieszczeniu przytulną atmosferę. Najlepiej prezentuje się w salonie lub sypialni i z pewnością przykuje uwagę wszystkich gości. Wykonany z najwyższej jakości materiałów. Produkt w 100% polski. Abażury czarno-złote, biało-złote lub rattanowe
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Tkanina, metal |
| Kolor dominujący | Złoty, Czarny |
| Szerokość | 69 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość podstawy | 30 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 2-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Abażur |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
| Dodatkowo | Kabel posiada przełącznik nożny |