Producenci
Lampa wisząca metalowa ABRAMO 2 BLACK
Opis
ABRAMO to seria wyjątkowych lamp o uniwersalnym designie, idealnych do każdego wnętrza. Lampy te charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, który doskonale wpasuje się w różne style wnętrzarskie. Dzięki możliwości montażu do ściany oraz długiemu przewodowi, zapewniają one wiele opcji aranżacyjnych. Funkcjonalność serii ABRAMO idzie w parze z oryginalnym charakterem i tworzy harmonijny wystrój, który cieszy oko. Produkowane w Polsce, gwarantują najwyższą jakość wykonania. Dostępne w wersji czarnej lub białej, warianty z 1, 2 lub 3 źródłami światła.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | max.490 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |