Producenci
Lampa wisząca ZITA 4 BLACK
Opis
ZITA to nowoczesna lampa sufitowa o oryginalnej formie. Jej geometryczne koła przyciągają uwagę, a dzięki drewnianym elementom wnętrze staje się ciepłe i przytulne. Doskonały wybór dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Ta lampa ożywia przestrzeń i nadaje jej charakteru. Jednocześnie doskonale spełnia swoją funkcję i pięknie doświetla pomieszczenie. Dostępna w wersji czarnej lub białej, to polski produkt gwarantujący doskonałą jakość wykonania.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Drewno, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 86 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Średnica podsufitki | 14 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Brak - widoczna żarówka |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |