Producenci
Kinkiet ZITA K1 BLACK
Opis
Dodaj uroku swojemu wnętrzu dzięki kinkietowi ZITA. Wykonany z wytrzymałej stali i naturalnej sklejki, ten minimalistyczny kinkiet w kolorze czarnym doskonale wpisuje się w skandynawski styl. Jego prosty design i naturalne materiały tworzą przytulną i harmonijną atmosferę. Wyprodukowano w Polsce.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Drewno, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | G9 |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 8W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |