Producenci
Lampa wisząca TRAKER 6 WHITE/WHITE
Opis
TRAKER to lampa sufitowa typu pająk, dzięki długim przewodom daje wiele możliwości aranżacyjnych. Jest idealna do wysokich loftowych pomieszczeń, wspaniale podkreśla ich nowoczesny charakter, jednocześnie zapewniając piękne doświetlenie. Metalowe tuby prezentują się niezwykle stylowo, a jej rozłożysta konstrukcja jest niezwykle oryginalna w swej prostocie. Seria TRAKER doskonale sprawdzi się również w bardziej tradycyjnych wnętrzach. Produkt polski wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dostępna w wersji na 1, 2, 3 lub 4 źródła światła. Kolory biały, czarny lub złoty.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 30 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | max. 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 6 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |