Producenci
Lampa wisząca TOLOS 2 WHITE
Opis
TOLOS to minimalistyczna lampa sufitowa o gładkiej geometrycznej konstrukcji, która będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie prostotę form, chcących jednocześnie stworzyć nietuzinkowe wnętrze. Złote elementy dodają jej elegancji i blasku. Ta wyjątkowa lampa nie tylko prezentuje się doskonale, przyciągając uwagę, ale także pięknie podkreśla charakter pomieszczeń w stylu loftowym i industrialnym. Dostępna w kolorze białym lub czarnym, na 2 lub 4 źródła światła. Wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 86 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |