Producenci
Lampa wisząca PLAYA 2 BLACK
Opis
PLAYA to ultranowoczesna i wyjątkowa lampa wisząca. Jej design charakteryzuje się złotymi elementami oraz oryginalnymi osłonami żarówki w kształcie palmy, które dodają elegancji i luksusowego wyglądu. Lampa PLAYA doskonale sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, gdzie stanie się centralnym punktem aranżacji. Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i solidność.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 93 cm |
| Wysokość | 100 cm max |
| Średnica podsufitki | 14 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 2-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Brak - widoczna żarówka |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |