Producenci
Lampa wisząca LUNA 1 BLACK
Opis
LUNA to bardzo nowoczesny designerski spot sufitowy o konstrukcji, której głównym elementem są tuby świetlne. Wykonany z metalu, malowanego proszkowo, dostępny w wersji białej lub czarnej z chromowanymi dodatkami. Harmonijnie wpasuje się we wszystkie rodzaje wnętrz. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno do kuchni jak i salonu. Seria MODESTO oferuje warianty z 1, 2, 3 źródłami światła. Produkt polski, wykonany z trwałych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 30 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |