Producenci
Lampa wisząca KOBE 1 WHITE
Opis
Seria lamp KOBE to połączenie surowego przemysłowego stylu z naturalnym ciepłem drewna. Industrialne lampy wiszące z metalowym korpusem harmonijnie współgrają z drewnianymi elementami, tworząc unikalne oświetlenie, które dodaje charakteru każdemu pomieszczeniu. KOBE to nie tylko lampa, to wyraz nowoczesnej estetyki, idealny sposób na wprowadzenie stylu loftowego do wnętrza, zachowując jednocześnie przytulność drewna.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Złoty, Czarny |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Średnica podsufitki | 14 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |