Producenci
Lampa wisząca KIBO 4 BLACK/CHROME
Opis
KIBO to designerskie lampy wiszące o modnej konstrukcji w kształcie tub. Wykonane z metalu, dostępne w wersji białej lub czarnej ze złotymi lub chromowanymi dodatkami. Harmonijnie wpasuje się we wszystkie rodzaje wnętrz. Jest idealnym rozwiązaniem do salonu, kuchni, czy domowego biura. Seria KIBO oferuje warianty z 1, 3 lub 4 źródłami światła. Produkt polski, wykonany z trwałych materiałów.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 30 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 34 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Kolor klosza / abażura | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |