Producenci
Lampa sufitowa ZEN 3 WHITE
Opis
Seria spotów ZEN to doskonałe dopełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Lampy wyróżniają się prostą konstrukcją i formą, które idealnie wpasują się w każdą aranżację. Skoncentrowane, punktowe światło, idealne jako dodatkowe oświetlenie nad blatem kuchennym, w korytarzu czy przy nocnym stoliku. Możliwość regulacji kąta padania światła dodatkowo zwiększa funkcjonalność lampy. Tuby w kolorze błyszczącego złota są dodatkowym elementem dekoracyjnym. Seria dostępna w kolorze białym lub czarnym, na 1, 2 lub 3 źródła światła. Produkt w 100 % polski.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 30 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 72 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |