Producenci
Lampa sufitowa VERNO 1 BLACK/GOLD
Opis
Lampa sufitowa VERNO idealnie wpisuje się w minimalistyczne trendy stylu loftowego i zachwyca swoją oryginalną formą. Dodaje przestrzeni niepowtarzalnego charakteru i tworzy wyjątkowy klimat. Klasyczna kolorystyka z dodatkiem ponadczasowego złota dają wiele możliwości aranżacyjnych i doskonale komponują się zarówno z wnętrzami nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi. Niezwykła konstrukcja lampy przyciąga uwagę i charakteryzuje się unikalnym designem. Dostępna w wersji białej lub czarnej, na 2, 3 lub 4 punkty świetlne. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Produkt w 100% polski.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 30 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |