Producenci
Lampa sufitowa NANO 4 BLACK
Opis
Seria lamp sufitowych Nano to doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalizmu. Z punktowymi źródłami światła, ta lampa sufitowa oferuje funkcjonalność w eleganckim wydaniu. Jej prosty, nowoczesny design sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając im subtelności i nowoczesnego charakteru. Seria Nano to nie tylko oświetlenie, ale także wyraz minimalistycznej estetyki, który wprowadza do pomieszczenia delikatny, lecz efektowny akcent.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Średnica podsufitki | 90x5 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | AR-111 |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |