Producenci
Lampa sufitowa KENNO 1 BLACK
Opis
KENNO to minimalistyczna lampa sufitowa o gładkiej geometrycznej konstrukcji, która będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie prostotę form, chcących jednocześnie stworzyć nietuzinkowe wnętrze. Ta wyjątkowa lampa nie tylko prezentuje się doskonale, przyciągając uwagę, ale także pięknie podkreśla charakter pomieszczeń w stylu loftowym i industrialnym. Dostępna w kolorze czarnym, na 1, 3, 4 lub 5 źródeł światła. Wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 24 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Średnica podsufitki | 18x5 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | GU10 |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 8W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |