Producenci
Lampa sufitowa HIRO 4 BLACK/CHROME
Opis
Seria spotów HIRO to doskonałe dopełnienie zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Lampy wyróżniają się prostą konstrukcją i formą, które idealnie wpasują się w każdą aranżację. Skoncentrowane, punktowe światło, idealne jako dodatkowe oświetlenie nad blatem kuchennym, w korytarzu czy przy nocnym stoliku. Możliwość regulacji kąta padania światła dodatkowo zwiększa funkcjonalność lampy. Tuby z elementami w kolorze złota lub chromu są dodatkowym elementem dekoracyjnym. Seria dostępna w kolorze białym lub czarnym, na 1, 2, 3 lub 4 źródła światła. Produkt w 100 % polski.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Czarny, Srebrny |
| Szerokość | 78 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Średnica podsufitki | 60x5 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | GU10 |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 8W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |