Producenci
Lampa sufitowa FLASH 4 WHITE
Opis
Seria lamp sufitowych Flash to doskonały przykład minimalistycznego designu. Prosta forma i czyste linie sprawiają, że ta lampa sufitowa wprowadza do przestrzeni elegancję w najbardziej subtelny sposób. Seria Flash to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę w designie, nie rezygnując przy tym z wysokiej jakości oświetlenia.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Metal |
| Kolor dominujący | Biały |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Średnica podsufitki | 70x5 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | GU10 |
| Ilość żarówek | 4-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Metal |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |