Producenci
Lampa sufitowa BASTER 3 BLACK
Opis
Seria lamp sufitowych Baster to połączenie nowoczesnej prostoty i funkcjonalności. Jej minimalistyczny design sprawia, że doskonale wpisuje się w różne aranżacje wnętrz, jednocześnie dodając im nowoczesnego charakteru. Seria Baster to nie tylko lśniące światło, ale także wyjątkowy element dekoracyjny, który łączy w sobie funkcjonalność i estetykę.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Średnica podsufitki | 60x5 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint)GU10 |
| Ilość żarówek | 3-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Metal, Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |