Producenci
Lampa podłogowa LINEAR LP2 BLACK/OPAL
Opis
Lampa podłogowa LINEAR to idealny element dekoracyjny do salonu, sypialni, czy domowego biura. Pięknie uzupełnia nowoczesne i tradycyjne wnętrza dodając im uroku i niepowtarzalnego klimatu. Lampa bardzo funkcjonalna, wykonana z materiałów najwyższej jakości. Produkt w 100% polski.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 59 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość podstawy | 30 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 2-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |
| Dodatkowo | Kabel posiada przełącznik nożny |