Producenci
Kinkiet metalowy FOLD BLACK
Opis
FOLD to kolekcja minimalistycznych kinkietów, które wyróżniają się unikalnym designem. Dzięki delikatnemu natężeniu światła, wprowadzają niepowtarzalny nastrój do pomieszczenia. Kinkiety te są niezwykle proste w formie, jednocześnie niebanalne i stylowe. Idealnie sprawdzą się do oświetlenia schodów, korytarza, przedpokoju oraz jako dodatkowe, nastrojowe oświetlenie w salonie czy sypialni. Dzięki swej prostocie i klasycznym kształtom, doskonale komponują się z różnymi aranżacjami wnętrz. Kinkiet FOLD jest dostępny w dwóch kolorach: białym i czarnym. To polski produkt, który gwarantuje wysoką jakość wykonania.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 13 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |