Producenci
Kinkiet MINERVA K1 BLACK
Opis
Kinkiet MINERVA to doskonały i uniwersalny element dekoracyjny. Ponadczasowy i elegancki, wpasuje się w każdy rodzaj wnętrz. Delikatny, mleczny klosz dodaje elegancji i lekkości. Dostępny w kolorze czarnym lub biały. Produkt w 100% polski.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 14 cm |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |