Producenci
Kinkiet HUNTER K2 BLACK/STRIPE
Opis
HUNTER - seria nowoczesnych kinkietów, idealna do wnętrz modernistycznych jaki i bardziej tradycyjnych. Delikatne szklane klosze dodają elegancji i lekkości. Minimalistyczna forma lamp HUNTER świetnie oświetla duże powierzchnie i doskonale komponuje się z różnymi aranżacjami. Oryginalna konstrukcja przyciąga uwagę i prezentuje się stylowo. Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Polski produkt.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 35 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 2-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |