Producenci
CLOUD RÓŻOWY PASTELOWY LAMPA SUFITOWA 4
Opis
Plafon w kształcie chmury idealnie wkomponuje się w starannie przemyślanych pokojach, dzięki swojemu minimalistycznemu i dokładnemu wykonaniu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary lampy | 630 × 460 × 130 mm |
| Wymiary kartonu | 550 × 190 × 550 mm |
| Waga brutto | 2.06 kg |
| Waga netto | 1.25 kg |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor abażura / klosza | Biały, Różowy |
| Kolor stelaża | Biały |
| Materiał stelaża | Metal |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła | E27 |
| Podział sekcji świetlnej | 4/4 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura barwowa (K) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny (lm) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A – G (zależnie od zastosowanej żarówki) |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | I klasa ochronności |