Producenci
CLOUD GREY LAMPA SUFITOWA 4
Opis
CLOUD
Poszukujesz lampy, która będzie idealna do pokoju dziecięcego? Polecamy modele z kolekcji CLOUD. To połączenie metalu i tworzywa sztucznego, które osłania punkty świetlne i zapewnia delikatną oraz równomierną emisję światła. Lampy z kolekcji CLOUD swoim kształtem przypominają delikatną chmurkę. Do wyboru są modele sufitowe i wiszące. Bazują jednym, dwóch bądź czterech płomieniach. Występują w różnych wariantach kolorystycznych – białym, niebieskim, różowym i szarym. Dzięki temu będą pasować zarówno do pokoju dla dziewczynki, jak i dla chłopczyka.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary lampy | 630 × 460 × 130 mm |
| Wymiary kartonu | 550 × 190 × 550 mm |
| Waga brutto | 2.06 kg |
| Waga netto | 1.25 kg |
| Styl | Nowoczesny |
| Kolor abażura / klosza | Biały, Szary |
| Kolor stelaża | Biały |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła | E27 |
| Podział sekcji świetlnej | 4/4 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura barwowa (K) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny (lm) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A – G (zależnie od zastosowanej żarówki) |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | I klasa ochronności |