Producenci
Sfera 35 plafon złoty
Opis
Lampa sufitowa SFERA
Designerska lampa sufitowa z dużym złotym kloszem świetnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem. Półokrągły klosz, wykonany z kompozytu mineralnego, ma interesującą, zróżnicowaną strukturę. Lampa korzysta z tradycyjnej żarówki E27, która doskonale rozprasza światło, tworząc ciepłą i przytulną atmosferę w pomieszczeniu.
Dane techniczne lampy sufitowej/plafonu SFERA
| Dane techniczne | Opis |
|---|---|
| Waga paczki | 0.91 kg |
| Wymiary paczki | 35 × 35 × 17 cm |
| Producent | Sigma Lighting |
| Rodzaj | Lampa sufitowa, Plafon |
| Kolekcja | Sfera |
| Kolor | Złoty |
| Kolor klosza / abażuru | Złoty |
| Materiał klosza / abażuru | Kompozyt mineralny |
| Rodzaj oprawki | E27 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Maksymalna moc pojedynczego źródła światła | 60W / 15W LED |
| Wysokość klosza | 17 cm |
| Wysokość całkowita | 20 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Żarówki w komplecie | Nie |
| Kraj produkcji | Polska |
| Klasa szczelności | IP20 |