Producenci
SOHO BLACK LAMPA.PODŁOGOWA 1
Opis
SOHO
W skład kolekcji SOHO wchodzą lampy o prostej, ale zarazem bardzo efektownej formie. Tradycyjny klosz w kolorze klasycznej czerni połączony jest ze stelażem o oryginalnej konstrukcji. Lampy z kolekcji SOHO można wykorzystać do salonu, sypialni, gabinetu, a także przestrzeni komercyjnych takich, jak pokój hotelowy, czy salon kosmetyczny. Nowoczesny kształt sprawi, że będą one ozdobą każdego pomieszczenia. Do wyboru jest kinkiet, lampa stojąca i lampka nocna. Czarny klosz skrywa jedno źródło światła.
| Parametr | Opis |
|---|---|
| Wymiary lampy | 470 × 330 × 1500 mm |
| Wymiary kartonu | 350 × 1500 × 350 mm |
| Styl lampy | Industrialny, Loftowy, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Kolor abażura/klosza | Czarny |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Materiał stelaża | Przewód, Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | E27 |
| Podział sekcji świetlnej | 1/1 |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura K | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny (lm) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A do G |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Włącznik zasilania | Tak |
| Rodzaj towaru | Lampa podłogowa |
| Klasa ochronności | 2 klasa ochronności |
Ta lampa w stylu industrialnym, loftowym, minimalistycznym i nowoczesnym z czarnym abażurem i stelażem jest doskonałym wyborem do nowoczesnych wnętrz. Dzięki swojemu designowi idealnie wpisuje się w surowe, industrialne aranżacje, nadając pomieszczeniu wyjątkowy charakter. Sprawdzi się świetnie zarówno w salonie, sypialni, jak i w biurze.