Producenci
RONDO WHITE LAMPA SUFITOWA 6 780
Opis
RONDO
Jeśli potrzebujesz lampy o klasycznym wyglądzie, ale i oryginalnym kolorze, modele z kolekcji RONDO z pewnością Ci się spodobają. Mają uniwersalny i minimalistyczny wygląd. Nie zajmują dużo miejsca. Będą więc idealnie pasować szczególnie do niskich pomieszczeń. Bazują na jednym, czterech bądź sześciu płomieniach. Różne wersje kolorystyczne i warianty wielkościowe pozwalają dopasować je do wielu wnętrz. Nadają się do oświetlenia niewielkiego salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu, czy sypialni.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary lampy | 780 × 780 × 150 mm |
| Wymiary kartonu | 800 × 150 × 800 mm |
| Waga brutto | 4.790 kg |
| Waga netto | 2.870 kg |
| Styl | Hampton, Klasyczny, Skandynawski |
| Kolor abażura / klosza | Biały |
| Kolor stelaża | Biały |
| Materiał stelaża | Stal lakierowana, Tworzywo sztuczne |
| Ilość źródeł światła | 6 |
| Źródło światła | E27 |
| Podział sekcji świetlnej | 6/6 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura barwowa (K) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny (lm) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A–G |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | I klasa ochronności |