Producenci
MONA WHITE LAMPA SUFITOWA 4 PŁ
Opis
MONA
Lampy z kolekcji MONA charakteryzuje oryginalny wygląd. To połączenie tkaninowych abażurów w kształcie walców. Lampy sufitowe z kolekcji MONA będą pasować do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. To doskonały wybór do jadalni, sypialni, gabinetu, czy pokoju młodzieżowego Można je wykorzystać również w przestrzeniach publicznych. Decydując się na ten model, mamy do wyboru jeden wariant kolorystyczny, bądź połączenie kilku. Lampy z kolekcji MONA mogą mieć trzy, cztery, bądź pięć źródeł światła.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymiary lampy | 690 × 500 × 300 mm |
| Wymiary kartonu | 400 × 360 × 400 mm |
| Waga brutto | 2.89 kg |
| Waga netto | 1.97 kg |
| Styl | Skandynawski |
| Kolor abażura / klosza | Biały |
| Kolor stelaża | Biały |
| Materiał stelaża | Metal |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Źródło światła | E27 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Temperatura barwowa (K) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Strumień świetlny (lm) | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Zasilanie | 230V – 50Hz |
| Klasa energetyczna | A – G (w zależności od użytej żarówki) |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Włącznik zasilania | Nie |
| Klasa ochronności | I klasa ochronności |