Producenci
Lampa wisząca dekoracyjna BOBI 1 WHITE
Opis
Seria lamp BOBI przyciąga uwagę swoim oryginalnym designem i minimalistyczną formą. Doskonale oświetlą nawet dużą przestrzeń. Lampy sufitowe BOBI stworzą radosną atmosferę w pokoju dziecka i nie tylko. Minimalistyczna forma i żywa kolorystyka nadają im niepowtarzalny charakter. Produkt w 100% polski wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |