Producenci
Lampa wisząca LEVEL 1 BLACK/MIODOWY
Opis
LEVEL to lampa sufitowa typu pająk, dzięki długim przewodom daje wiele możliwości aranżacyjnych. Jest idealna do wysokich loftowych pomieszczeń, wspaniale podkreśla ich nowoczesny charakter, jednocześnie zapewniając piękne doświetlenie. Szklane klosze dodają lampie lekkości i wdzięku, a jej rozłożysta konstrukcja jest niezwykle oryginalna w swej prostocie. Seria LEVEL doskonale sprawdzi się również w bardziej tradycyjnych wnętrzach. Produkt polski wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dostępna w wersji na 1, 3 lub 5 źródeł światła. Do wyboru kilka kolorów kloszy.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny, miodowy |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 200 cm max |
| Średnica podsufitki | 14 cm |
| Wysokość regulowana | Tak |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | 14x17 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |