Producenci
Lampa wisząca 9-punktowa DIONE 9 GOLD złoty
Opis
Kolekcja DIONE to eleganckie i ponadczasowe lampy, które obejmują modele wiszące, sufitowe oraz kinkiety. Charakteryzują się pięknymi mlecznymi kloszami, które delikatnie rozpraszają światło, tworząc przytulną atmosferę w każdym pomieszczeniu. Wielopunktowe lampy z tej kolekcji to połączenie prostoty i minimalistycznego designu, które wprowadza subtelną elegancję do wnętrz.
Dzięki swojemu uniwersalnemu stylowi, lampy DIONE doskonale komponują się z różnorodnymi aranżacjami, dodając im wyrafinowania i harmonii.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj lampy | Lampa wisząca |
| Producent | Aldex |
| Symbol | 1092N30 |
| Kod kreskowy (EAN) | 5904798657949 |
| Głębokość lampy | 62 cm |
| Szerokość lampy | 170 cm |
| Wysokość lampy | 200 cm |
| Waga lampy | 5.00 kg |
| Kolor | Gold |
| Max. Wattage | 5 x 40W / 4 x 60W |
| Wykończenie | Metal / Szkło |
| Rozmiar opakowania | Brak danych |
| Waga lampy z opakowaniem | 6.20 kg |
| Źródła światła | Brak w komplecie |