Producenci
Lampa sufitowa NOVA 2 BLACK/OPAL
Opis
NOVA to seria lamp doskonała zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Zawieszona nad stołem lub wyspą, wprowadza niepowtarzalny nastrój w każdym wnętrzu. Szklane klosze dodają elegancji i lekkości. Minimalistyczna forma doskonale doświetla nawet duże przestrzenie i pasuje do większości aranżacji. Seria dostępna w wersji na 2, 4 lub 5 źródeł światła. Produkt w 100% polski.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E14 (mały gwint) |
| Ilość żarówek | 2-punkty |
| Maksymalna moc żarówki | 10W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | śr. 15 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |