Producenci
Lampa sufitowa BRONX 1 BLACK
Opis
Nowoczesna seria plafonów, która doskonale dopełni wnętrza w stylu modernistycznym, ale równie świetnie sprawdzi się w bardziej tradycyjnych przestrzeniach. Idealna dla osób ceniących prostotę, funkcjonalność i pragnących dodatków, które mają "to coś". Plafon BRONX wprowadzi niepowtarzalny nastrój do Twojego pomieszczenia. Jego minimalistyczna forma i oryginalne abażury z wykończeniem w złotym środku tworzą unikalną całość, która przyciąga uwagę i doskonale wpisuje się w najnowsze trendy. Plafon BRONX skutecznie doświetli pomieszczenie i pasuje do większości domowych aranżacji. To seria o minimalnej formie, ale z maksymalnym efektem! Wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostępne na 1, 2 lub 3 źródła światła. Produkt jest w 100% polski.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Tkanina, metal |
| Kolor dominujący | Złoty, Czarny |
| Szerokość | 10 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Abażur |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |