Producenci
Lampa sufitowa ATLAS 3 BLACK
Opis
Spoty sufitowe ATLAS w stylu skandynawskim to doskonała propozycja do salonu, sypialni czy domowego biura. Idealne do niższych pomieszczeń. Ich klasyczna kolorystyka z dodatkiem elementów drewnianych nadaje lampie wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Cała konstrukcja została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy detal. Seria ATLAS wprowadza niepowtarzalny nastrój i czyni wnętrze bardziej przytulnym. Dzięki uniwersalnej kolorystyce i klasycznym liniom doskonale współgrają z różnymi stylami i elementami wystroju, dając mnóstwo możliwości aranżacji. Lampy są dostępne w kolorach białym i czarnym, na 1, 2 lub 3 źródła światła. Produkt w 100% polski.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |