Producenci
Kinkiet WIVARA K1 GOLD
Opis
Kinkiet WIVARA idealnie uzupełnia całą luksusową kolekcję oświetlenia dekoracyjnego, która emanuje bogactwem i unikalnością. Niezwykle eleganckie i pełne gracji, idealnie pasujące do wnętrz o klasycznym i tradycyjnym charakterze. Dodają one pomieszczeniom szyku i klasy, a szklane mleczne klosze pięknie komponują się z obfitą konstrukcją, tworząc wyjątkową i harmonijną całość. Kinkiet WIVARA będzie idealny do salonu, sypialni lub na korytarz gdzie doskonale spełni swoją funkcję. Dostępny w wersji białej lub złotej. To polski produkt, który gwarantuje najwyższą jakość wykonania.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Szkło, metal |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Szerokość | 32 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Średnica podsufitki | 14 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Szkło |
| Klosz | 19x10 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |