Producenci
Kinkiet MOTIF K1 GOLD
Opis
Kinkiet z serii MOTIF to doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Z abażurem w kształcie dwóch połączonych kół, wprowadza do pomieszczenia nie tylko funkcjonalne oświetlenie, ale także unikalny design. Jego minimalistyczna forma doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami, dodając subtelności i stylu. Kinkiet z serii MOTIF to nie tylko źródło światła, ale również wyraz osobistego gustu i dbałości o szczegóły we wnętrzach.
Cechy i parametry
| Materiał dominujący | Tkanina, metal |
| Kolor dominujący | CzarnyZłoty |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Średnica podsufitki | 8 cm |
| Wysokość regulowana | Nie |
| Rodzaj żarówki | E27 (duży gwint) |
| Ilość żarówek | 1-punkt |
| Maksymalna moc żarówki | 15W |
| Osłona żarówki | Abażur |
| Abażur | 20x20 cm |
| Zasilanie | 230[V], nie wymaga transformatora |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kraj produkcji | Polska |