Producenci
Systemy szynowe magnetyczne 0
Systemy szynowe magnetyczne Lampy

Systemy szynowe magnetyczne których główną zaletą jest możliwość skomponowania całego systemu świetlnego przez podłączenie do jednego przewodu zasilającego https://lampkar.pl/pl/c/System-szynowy-magnetyczny/160. W przeszłości spotykane najczęściej w galeriach czy witrynach sklepów, obecnie często stosowane w przestrzeni mieszkań, domów i biur. Jest to nowoczesny, modny i funkcjonalny sposób oświetlenia pomieszczeń. 

Systemy składają  się z kompaktowych szynoprzewodów magnetycznych, w których możemy dowolnie montować różnego rodzaju moduły świetlne. Mamy do wyboru nie tylko reflektory, czy lampy wiszące, ale cieszące się coraz większą popularnością lampy liniowe, czy reflektory diodowe.

Lampa liniowa szynowa 1-fazowa magnetyczna 20W 4000K 60cm Lampa liniowa szynowa 1-fazowa magnetyczna 24W 3000K 22cm

System szynowy magnetyczny to budowa oświetlenia opartego o łączenie magnetyczne, dzięki czemu każdą z lamp możemy łatwo zainstalować czy zmienić jej położenie bez potrzeby stosowania jakichkolwiek narzędzi.

Rozróżniamy systemy szynowe 1-fazowe oraz 3-fazowe różniące się przede wszystkim ilością włączanych jednocześnie źródeł światła. 

System szynowy zasilany jest prądem o bezpiecznym napięciu 48V przemienianym przez zasilacz chowany w szynie na 230V. System pozwala na dowolne pozycjonowanie i przesuwanie lamp oświetleniowych nawet przy włączonym zasilaniu. W momencie, kiedy wkładamy lampę w szynoprzewód magnetyczny, jest ona automatycznie zasilana i w tym samym momencie uruchamia się jej światło. 

Magnetyczne systemy szynowe sprawdzą się także w przypadku szyn przymocowanych do ściany. Magnesy są na tyle mocne, by stabilnie utrzymać pożądaną lokację oprawy. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl