"LAMPKA R"  jest firmą powstałą w 02.07.2013 r. Część potrzeb związanych z uruchomieniem działalności sfinansowaliśmy ze środków uzyskanych z  funduszu unijnego.

Pomysł  założenia sklepu internetowego z oświetleniem narodził się z pasji do lamp oraz doświadczenia właścicielki w tej branży zbieranego na przestrzeni parunastu lat.

Równolegle z uruchomieniem sklepu internetowego wydany został katalog "Kloszy zdobionych techniką decoupage". Takich wzorów kloszy, których jeszcze nikt nie wytwarza, klimatycznych, ciepłych, nadających styl w pomieszczeniu. Można je obejrzeć w zakładce "Klosze" w podkategorii "Decopuage" oraz zamówić osobno lub w komplecie z zawieszeniem.

Kolejnym etapem w rozwoju firmy jest przeniesienie sklepu w nowe miejsce na ul. Szjnowicza- Iwanowa 59 w Częstochowie. Można u nas na miejscu obejrzeć ekspozycję kulek Cotton Ball Lights oraz skompletować swój własny zestaw. Prezentujemy lampy oraz klosze decoupage i doradzamy jakie oświetlenie dobrać do swojego wnętrza. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, szeroki wybór asortymentu, konkurencyjne ceny oraz możliwość odbioru osobistego lamp zakupionych w naszym sklepie internetowym www.lampkar.pl lub na Allegro.

Producenci z którymi współpracujemy to:

Nowodvorski Lighting dawniej Technolux jest rodzinną firmą prywatną założoną w 1994 roku. Firma produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Oferta zorientowana jest na popularne wyroby o  wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie.

Alfa która istnieje na rynku od 1974 roku. Utworzona została przez dwóch braci, którzy z powodzeniem kontynuują ponad trzydziestoletnią tradycję w projektowaniu i produkowaniu sprzętu oświetleniowego. Jest to polska firma rodzinna w której kolejne pokolenia przekazują cenne doświadczenie i wiedzę tworzenia wyjątkowych lamp, które oprócz funkcji użytkowej muszą również posiadać walory dekoracyjne.

RÁBALUX-  firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jest to marka posiadająca międzynarodowe doświadczenie oraz stabilne podstawy finansowe. Centrala  przedsiębiorstwa znajduje się w Győr - jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast Węgier. Tu również znajduje się regionalne centrum logistyczne firmy, która od 2002 roku jest obecna w wielu państwach Europy: magazyny o powierzchni ponad 7200 m2 obsługują coraz większą sieć partnerów handlowych. Oferta RABALUX jest bardzo bogata i idealnie dobrana pod względem obecnie panujących trendów w oświetleniu. 

PREZENT Importer oświetlenia ze Słowacji. Na rynku polskim działa od 1995r. Posiada w swojej ofercie szeroki wybór oświetlenia domowego, kryształowego ale również oświetlenie ledowe, zewnętrzne i ogrodowe.

EMIBIG  to producent lamp bazujący na nowoczesnech trendach w oświetleniu. Jest naszym lokalnym dostawcą lamp ale posiada także sieć i dystrybucję swoich opraw w całym kraju i za granicą. Lampy tego producenta wyróżniają się dobrą ceną ,wysoką jakością oraz ładnymi, nowoczesnymi wzorami. Oferta tego producenta będzie sukcesywnie wprowadzana do bazy naszego sklepu.

Markslöjd Lighting Group (MLG) jest jedną z wiodących w Europie firm oświetleniowych, działającą w 13 krajach. MLG projektuje, produkuje i sprzedaje oświetlenie zarówno do użytku domowego jak i miejsc publicznych pod marką Markslöjd oraz LampGustaf.

Firma Cezos istnieje na rynku od 1981 r. Zajmuje się produkcją części do sprzętu oświetleniowego. Produkuje między innymi prezentowane w naszym sklepie zawieszenia do kloszy.

Firma Wojnarowscy powstała w 1990r. Jest to firma polska - twórca marki SPECTRUM oraz SPECTRUM LED źródła światła . Konsekwentnie rozwija technologicznie zaawansowane i przyjazne środowisku rozwiązania, aby dostarczyć klientom coraz bardziej wydajne źródła światła.

Firma Namat to rodzimy producent oświetlenia z blisko 20 letnim doświadczeniem w branży oświetleniowej na rynku polskim oraz europejskim. Dla klientów współpracujących z architektami wnętrz producent stworzył również dział projektów indywidualnych, który zajmuje się realizacją niepowtarzalnych egzemplarzy lamp. U tego wytwórcy lamp możliwe jest wydłużenie lampy na łańcuchu na życzenie klienta lub pomalowanie jej na inny z proponowanych przez producenta kolorów.

Firma SU-MA to również rodzimy prucent opraw oświetleniowych zewnętrznych, w tym lamp ogrodowych. Wszystkie  wyroby wytwarzane są wyłącznie ze stopów aluminium i stali nierdzewnej. Wyroby ze stopów aluminium pokrywane są wysokiej jakości powłokami ochronno-dekoracyjnymi (poliestrowe farby proszkowe), co czyni je odpornymi na warunki atmosferyczne. Kolory: czarny, biały, aluminiowy uzupełniany jest "patynami" o barwie mosiądzu, miedzi, srebra i zieleni, które dodatkowo zabezpieczane są dwuskładnikowym lakierem bezbarwnym. Wszystkie wyroby tego producenta objęte są 3-letnią gwarancją.

Cotton Ball Lights Miękkie światło przebijające przez bawełniany oplot kulek całkowicie zaczarowało ludzi i tak powstała marka Cotton Ball Lights, na kanwie holenderskiej firmy która opatentowała ten produkt. W ponad 30 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, a teraz i w Polsce  możemy wybierać z ponad 50 kolorów bawełnianych kul i czterech długości przewodów, bawić się światłem i zmieniać otoczenie tak czesto, jak tylko mamy na to ochotę!

Firma Luminex - producent z Polski produkuje lampy od 1968 r. Większość ich produktów wykonana jest z naturalnych materiałów: drewno, szkło, metal, tkanina. Połączenie naturalnych materiałów z ręcznych ich formowaniem: malowaniem, zdobieniem nadaje oprawom niepowtarzalność i szlachetność. Firma specjalizuje się w produkcji: lamp typu: loft, spot, żyrandoli, kinkietów, lamp stojących oraz gabinetowych. Jakość wszystkich opraw jest na wysokim poziomie.

Firma Sengled jest międzynarodowym producentem innowacyjnych źródeł światła, z ponad 10 letnim doświadczeniem w przemyśle oświetleniowym. Firma zarejestrowała ponad 200 patentów, zarówno na rynku lokalnym jak i międzynarodowym. Rozpoczęli produkcję inteligentnego oświetlenia w roku 2014, wprowadzając na rynek SMART HOME produkt dla globalnego rynku - innowacyjną technologię oświetleniową, inspirującą zarówno klientów, jak również przyjazną środowisku. Produkty SENGLED cechuje łatwość i prostota instalacji oraz uruchomienia, oferują wysoki komfort użytkowania.

Firma TurboEgg korzystając z unikalnej technologii oprogramowania i sprzętu tworzy produkty TurboEgg zmieniające sposób pracy, nauki, zabawy i życia. Umożliwia użytkownikom korzystanie z technologii w taki sposób, że jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia. Firma rozwija obszar Internet of Things, wprowadzając na rynek inteligentne produkty marki TurboEgg i wszystkich najbardziej innowacyjnych firm świata.

Firma Sigma istnieje na rynku od 1996 r. Jest uznanym producentem oświetlenia dekoracyjnego do wnętrz. Oferta tej firmy cieszy się dużym zainteresowaniem w kraju oraz za granicą. Firma posiada od niedawna kolejną markę swoich produktów Rodak Concept firmowaną nazwiskiem właściciela. Oferta lamp jest bardzo atrakcyjna, podąża za nowoczesnymi trendami w oświetleniu oraz wyróżnia się atrakcyjnymi cenami.

Firma "LAMPEX" jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem powstałym w 1999 roku. W ofercie tej firmy znajdują się lampy nowoczesne oraz klasyczne dostępne w różnorodnej kolorystyce. Oprócz doskonałego wzornictwa oferują klientowi gwarancję bezpiecznego użytkowania dzięki stosownym atestom i certyfikatom. Dbają o ciągły rozwój, dostosowując ofertę tak, aby zaspokoić różnorodne gusta klientów.