Opinie o Nas

Mega

zniżki

sprawdź

Rabaty

"LAMPKA R"  jest firmą powstałą w 02.07.2013 r. Część potrzeb związanych z uruchomieniem działalności sfinansowaliśmy ze środków uzyskanych z  funduszu unijnego.

Pomysł  założenia sklepu internetowego z oświetleniem narodził się z pasji do lamp oraz doświadczenia właścicielki w tej branży zbieranego na przestrzeni parunastu lat.

Równolegle z uruchomieniem sklepu internetowego wydany został katalog "Kloszy malowanych oraz zdobionych techniką decoupage". Takich wzorów kloszy, których jeszcze nikt nie wytwarza, klimatycznych, ciepłych, nadających styl w pomieszczeniu. Można je obejrzeć w zakładce "Klosze malowane" oraz zamówić osobno lub w komplecie z zawieszeniem.

Kolejnym etapem w rozwoju firmy było otwarcie punktu stacjonarnego na ul. Wawrzynowicza 6 lok 2 w Częstochowie. Można u nas na miejscu obejrzeć ekspozycję kulek Cotton Ball Lights oraz skompletować swój własny zestaw. Prezentujemy lampy oraz klosze decoupage i doradzamy jakie oświetlenie dobrać do swojego wnętrza. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów, szeroki wybór asortymentu, konkurencyjne ceny oraz możliwość odbioru osobistego lamp zakupionych w naszym sklepie internetowym www.lampkar.pl lub na Allegro.

Producenci z którymi współpracujemy to:

Nowodvorski Lighting dawniej Technolux jest rodzinną firmą prywatną założoną w 1994 roku. Firma produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Oferta zorientowana jest na popularne wyroby o  wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie.

Alfa która istnieje na rynku od 1974 roku. Utworzona została przez dwóch braci, którzy z powodzeniem kontynuują ponad trzydziestoletnią tradycję w projektowaniu i produkowaniu sprzętu oświetleniowego. Jest to polska firma rodzinna w której kolejne pokolenia przekazują cenne doświadczenie i wiedzę tworzenia wyjątkowych lamp, które oprócz funkcji użytkowej muszą również posiadać walory dekoracyjne.

RÁBALUX-  firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Jest to marka posiadająca międzynarodowe doświadczenie oraz stabilne podstawy finansowe. Centrala  przedsiębiorstwa znajduje się w Győr - jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się miast Węgier. Tu również znajduje się regionalne centrum logistyczne firmy, która od 2002 roku jest obecna w wielu państwach Europy: magazyny o powierzchni ponad 7200 m2 obsługują coraz większą sieć partnerów handlowych. Oferta RABALUX jest bardzo bogata i idealnie dobrana pod względem obecnie panujących trendów w oświetleniu. 

Spot-Light jest firmą stacjonującą na południu Polski. Firma powstała w 1996 roku. Skomponowała swoją ofertę bazując na najnowszych rozwiązaniach technicznych oraz trendach, dążąc jednocześnie do zachowania najwyższych standardów jakościowych. Wiele uwagi poświęca kwestii oszczędności energii, stąd coraz więcej w jej ofercie oświetlenia typu LED.

PREZENT Importer oświetlenia ze Słowacji. Na rynku polskim działa od 1995r. Posiada w swojej ofercie szeroki wybór oświetlenia domowego, kryształowego ale również oświetlenie ledowe, zewnętrzne i ogrodowe.

EGLO jest dzisiaj jednym z najbardziej renomowanych producentów dekoracyjnych rozwiązań oświetleniowych dla domu na całym świecie. To najwyższej jakości oprawy sufitowe, plafony, kinkiety, lampki biurowe, designerskie żyrandole, a także lampy dekoracyjne, które nie tylko rozświetlą każde wnętrze, ale nadadzą mu intrygującego charakteru.

Markslöjd Lighting Group (MLG) jest jedną z wiodących w Europie firm oświetleniowych, działającą w 13 krajach. MLG projektuje, produkuje i sprzedaje oświetlenie zarówno do użytku domowego jak i miejsc publicznych pod marką Markslöjdoraz LampGustaf.

Firma Cezos istnieje na rynku od 1981 r. Zajmuje się produkcją części do sprzętu oświetleniowego. Produkuje między innymi prezentowane w naszym sklepie zawieszenia do kloszy.

Firma Wojnarowscy powstała w 1990r. Jest to firma polska - twórca marki SPECTRUM oraz SPECTRUM LED źródła światła . Konsekwentnie rozwija technologicznie zaawansowane i przyjazne środowisku rozwiązania, aby dostarczyć klientom coraz bardziej wydajne źródła światła.